Хотите узнать цену Вашей мебели ?

УЗНАТЬ ЦЕНУ

БУДЬ В КУРСЕ! Подпишись на рассылку и узнавай первым о всех Акциях, Новостях и Розыграшах подарков!

Кухонні мийки

Як правильно вибрати кухонну мийку? Здавалося б, що може бути простіше? Але існує ряд нюансів, які ви повинні врахувати, щоб ваш вибір у кінцевому підсумку був вдалим і комфортним для всіх членів сім'ї.

Для початку, це конструкція, яка може бути:

- Одинарною (одна чаша).

Плюсом є те, що вона займає мало місця. А мінусом – відсутність можливості одночасно мити, наприклад, посуд і фрукти.

-Подвійною, потрійною (відповідно – дві або три чаші, розташовані в одну лінію або під певним кутом).

Звичайно, така мийка дорожче і займає більше місця, але зате у використанні вона набагато зручніша, і ви зможете робити кілька операцій одночасно.

-Полуторною. Це та сама «золота середина». Поєднує в собі дві чаші – основну та додаткову (перша буде істотно більшою за розміром ніж друга). Займає відносно небагато місця, тому відмінно підійде для малогабаритної кухні.

- Кутовою, дві чаші якої розташовані під кутом або в лінію. Ідеально для кутового кухонного гарнітура.

- З крилом, яке є додатковою зручністю для вас. На ньому можна сушити посуд, розміщувати помиті продукти. Знаходиться воно праворуч або ліворуч від мийки.

Важливим фактором при виборі є матеріал. Це може бути кераміка (виготовляється з фаянсу або фарфору, який дорожче першого, але міцніше), мідь (красива, довговічна, але досить дорога і складна у догляді), нержавіюча сталь (стійка до різних впливів, недорога, але шумна при контакті з водою), композитні матеріали (це суміш гранітної крихти й акрилової маси; порівняно з іншими матеріалами, недоліків не має, крім високої ціни.) або покриття емаллю (недовговічно та непрактично).

 Кухонні мийки бувають різної форми – прямокутні (класика жанру), квадратні, круглі, фігурні. Круглі є більш місткими, ніж квадратні, а основною функцією фігурних є створення ексклюзивних інтер'єрів.

 Види установки теж бувають різними: накладна (просто встановлюється в тумбу, але існує варіант попадання бруду або води зазори між гарнітурами), врізна (встановлюється в отвір у стільниці, після чого зазорівмайже не залишається), інтегрованамийка (встановлюється фахівцями, так як потрібне ідеальне стикування без єдиного зазору, гігієнічна, ефектна).

Глибина чаші може бути мілка, глибока або середня (160 – 200 мм), що є ідеальним варіантом.

Для більшої зручності використання кухонної мийки ви можете підібрати різні оснащення, такі як:

- додаткова чаша;

- обробна дошка;

- коландер;

- клапан – автомат;

- подрібнювач відходів;

- кошик для сушіння посуду.

Враховуючи всі вищеперелічені фактори, ви зможете зробити ідеальний і зручний для вас вибір мийки, яка відмінно підійде саме вашій кухні.

 

  

Яндекс.Метрика