Хотите узнать цену Вашей мебели ?

УЗНАТЬ ЦЕНУ

БУДЬ В КУРСЕ! Подпишись на рассылку и узнавай первым о всех Акциях, Новостях и Розыграшах подарков!

Дизайн дитячої кімнати

Почнемо з того, що яким би ви не бачили інтер'єр дитячої кімнати, головним критиком всеж буде ваша дитина. Тому, якщо вона недуже мала, обов'язково беріть доуваги її інтереси, бажання та захоплення. Щоб створити таку кімнату, яку ваше чадо нетільки полюбить, але й буде відчувати себе в ній комфортно та затишно, вам доведеться зануритись у світ дитинства, побачити її очима дитини, відчути її світовідчуття.


Отже, ось основні моменти у створенні практичного, зручного та красивого інтер'єру дитячої:
    1. Для початку – це розташування самої кімнати. Воно повинно бути таким, щоб при найменшій потребі малюк легко міг опинитися поруч з вами.
2. Віддавайте перевагу яскравим і соковитим кольорам. Але непереборщіть, так як зайва кількість фарб дуже стомлює.
3. При виборі матеріалів для підлоги та стін, віддавайте перевагу натуральним. Для стін ідеально підійдуть звичайні шпалери або покриття рідкими шпалерами. У дітей більшість розваг відбуваються на підлозі, тому вона не повинна бути холодною. Можна також в ігровій зоні розмістити крісло – мішок або декілька великих м'яких іграшок, на які можна буде сісти або лягти.
4. Дуже важливим фактором для дитячої кімнати є освітлення. Велике вікно забезпечить надходження денного світла. Окреме обов'язкове джерело світла потрібно для робочого місця дитини. Ну а точкові світильники відмінно підкреслять потрібні деталі в інтер'єрі. 
5. Виділити індивідуальність кімнати та доповнити інтер'єр вам допоможуть будь-які (безпечні для дитини) декоративні фігурки, розкладені на полиці улюблені малюкові книгиіт. ін. 
   6. Продумайте, де в кімнаті спорудити зручні, місткі місця для іграшок. Вони повинні бути легкодоступними для вашого чада, щоб він сам або з вашою допомогою міг їх туди складати. Так ви зможете привчати дитину до порядку.
7. І, звичайно, меблі. Вибирайте такий стиль, щоб він легко гармоніював із загальним дизайном дитячої. Матеріали повинні бути екологічними та якісними, а матрац для ліжка – підходящим дитині за віком.


Безсумніву, длятого, щобвиростигармонійноютасамодостатньоюлюдиною, свійособистийпростір, дедитинаможерозвиватися, гратися, навчатисяабопростоподуматипрощосьіпобутинаодинцізсамимсобою, маєбутиукожногодитя!

  

Яндекс.Метрика