Хотите узнать цену Вашей мебели ?

УЗНАТЬ ЦЕНУ

БУДЬ В КУРСЕ! Подпишись на рассылку и узнавай первым о всех Акциях, Новостях и Розыграшах подарков!

Кутові шафи купе

Ви хочете придбати шафу купе, але не можете вибрати якою саме частиною простору доведеться пожертвувати під таке досить громіздке спорудження? Зверніть увагу на кути у вашому домі. Дуже часто вони або не використовуються, або – малоефективно. Але якщо їх визначити, як місце для кутової шафи купе, то це стане ідеальним варіантом розміщення безлічі своїх речей, заощадивши на квадратних метрах. А все тому, що одним із головних його переваг є велика місткість!

Кутові шафи купе, так само, як і звичайні, можуть бути вбудовані або складатися з декількох конструкцій, скріплених між собою. У першому випадку у вас є відмінна можливість заощадити, так як для його спорудження не потрібне використання матеріалу для даху, підлоги та задньої стінки.

Існує три види кутових шафів купе:

   - Скріплені між собою дві прямі конструкції з допомогою діагональної шафи. Для перехідного модуля, який згладжує кут, зазвичай використовуються двері на поворотному механізмі, а не на коліщатках.

   - Шафа купе під кутом 90°. В даний час такий вид кутової шафи купе використовується частіше, ніж попередній. Вони мають однаковий рівень місткості, так що вибір за вами.

   - Діагональна шафа купе. Її фасадна частина розташована по діагоналі. Займає вона значно більше місця. І схожа на маленьку гардеробну, так як ви можете заходити всередину неї. Віддаючи перевагу такому виду шафи, ви значно заощадите, тому що для її виготовлення використовується в два рази менше дверей, які, як відомо, є найдорожчою частиною виробу. Незважаючи на значні габарити, її місткість нічим не відрізняється від попередніх варіантів.

Внутрішнє наповнення кутових шаф купе ви можете підібрати під себе та свої потреби.

Шафа купе є одним із способів вирішити проблему зберігання речей, при цьому максимально ефективно використати наявний простір. Він неодмінно стане родзинкою вашого будинку та допоможе зробити його більш затишним і функціональним.

 

 

  

Яндекс.Метрика