Хотите узнать цену Вашей мебели ?

УЗНАТЬ ЦЕНУ

БУДЬ В КУРСЕ! Подпишись на рассылку и узнавай первым о всех Акциях, Новостях и Розыграшах подарков!

   Бажаєте дізнатись ціну Ваших меблів?

  Зателефонуйте чи напишіть нам і ми абсолютно безкоштовно розрахуємо вартість Ваших меблів в декількох варіантах конструкції із різних матеріалів  на різний ціновий бюджет . Від варіанта економ до варіанта еліт класа. Включно з варіантом «оптимальний», який  має оптимальний баланс  ціна – якість. Вам залишиться тільки вибрати свій варіант.

Альфа Стиль вже багато років займається виготовленням офісних меблів на замовлення. Маючи величезний досвід в сегменті виробництва меблів для офісу в Києві і Сумах, наші фахівці готові запропонувати Вам вирішення всіх завдань пов'язаних з комплектацією меблями офісних приміщень. У максимально короткий термін ми спроектуємо і виготовимо меблі, які доповнять та підкреслять загальний дизайн офісу,а також відмінно будуть виконувати всі покладені на них функції, по таким немало важливим параметрам, як функціональність, ергономіка та дизайн.

Меблі для офісу, як невід'ємна частина інтер'єру являються обличчям фірми і показують рівень Вашої фірми клієнтам. Роблять робочий процес максимально комфортним.  Добре продуманий дизайн офісного приміщення викликає у клієнтів довіру до фірми, створює чітке враження надійності і стабільності. Окрім цього, є науково доведений факт, що офісний працівник в добре оформленому офісному приміщенні із зручними, ергономічними меблями показує результат праці вище до 60%, чим такий же працівник в конторі старого  зразка.

Враховуючи всі Ваші побажання, ергономіку та особливості приміщення, ми виготовимо і встановимо для Вас меблі за індивідуальним проектом, такі  як: кабінети керівника, меблі для персоналу, приймальні зони, конференц-зони, рецеції (стойки адміністратора) та будь-які інші меблі.

 
 

Изготовление офисной мебели на заказ недорого в Киеве и Сумах.

  Альфа Стиль уже много лет занимается изготовлением офисной мебели под заказ. Имея огромный опыт в сегменте производства мебели для офиса в Киеве и Сумах, наши специалисты готовы предложить Вам решение всех задач связанных с комплектацией мебелью офисных помещений. В максимально короткий период времени мы спроектируем и изготовим мебель, которая дополнит и подчеркнет общий дизайн офиса и отлично будет выполнять все возложенные на эту мебель функции, по таким немало важным параметрам как функциональность, эргономика и дизайн.

 Мебель для офиса, как неотъемлемая часть интерьера служит лицом фирмы и показывает положение и уровень Вашей фирмы клиентам. Делает рабочий процесс максимально комфортным.  Хорошо продуманный дизайн офисного помещения вызывает у клиентов доверие к фирме, создаёт четкое впечатление надежности и стабильности. Кроме этого, есть научно доказанный факт, что офисный работник в хорошо оформленном офисном помещении с удобной, эргономичной мебелью показывает результат труда выше до 60%, чем такой же работник в конторе СССРовского образца.

 Учитывая все Ваши пожелания, эргономику и особенности помещения, мы изготовим и установим для Вас мебель по индивидуальному проекту, такую как: кабинеты руководителя, мебель для персонала, приемные зоны, конференц-зоны, ресепшн (стойки администратора) и любую другую мебель.

  

Яндекс.Метрика