Хотите узнать цену Вашей мебели ?

УЗНАТЬ ЦЕНУ

БУДЬ В КУРСЕ! Подпишись на рассылку и узнавай первым о всех Акциях, Новостях и Розыграшах подарков!

Як замовити

 

      Меблі  на  замовлення. Як відбувається процес замовлення. 

      Все просто, легко та  зручно!

1.      Визначаємося з формою, кольором, розмірами і матеріалами. У телефонному режимі або у нас в офісі визначаємося з виглядом меблів, формою, розмірами, матеріалом для виготовлення меблів. Наш спеціаліст розраховує і повідомляє Вам попередню вартість меблів. Якщо у Вас є вже готовий проект, тоді ціна розраховується точно до копійки.  У цю ціну входить доставка, замір та монтаж Ваших меблів. Якщо ціна Вас влаштовує, то потрібно робити контрольний вимір.

2.      Вимір.   До Вас приїжджає фахівець,який робить точний вимір приміщення. Консультує як конструкцію  меблів зробити більш зручніше, привабливіше  та практичніше, допомагає підібрати матеріали і фурнітуру (у разі потреби). Ця послуга в Києві та Сумах безкоштовна. Після чого порівнює новий ескіз з попереднім і якщо це потрібно, перераховує вартість. Розраховує  зменшилася або збільшилася конструкція з моменту попереднього розрахунку. І скільки матеріалу потрібно для виготовлення Ваших меблів на замовлення, більше або менше ніж розраховували в попередньому розрахунку. Після цього розробляється комп'ютерний проект меблів – це теж безкоштовно.

3.      Договір. Після ознайомлення Вас з проектом меблів, робляться всі необхідні корекції (у випадку якщо це потрібно) і після остаточного узгодження проекту з Вами можна укладати договір. При укладенні договору із замовника береться передоплата у розмірі 50% від загальної вартості меблів (готівковий або безготівковий розрахунок). Обговорюються терміни виготовлення, терміни і вигляд оплати, адреса монтажу і інші моменти.

4.      Виготовлення. Відбираємо всі необхідні матеріали і комплектуючі, робимо заявку на всі замовлені матеріали і починаємо процес виробництва. Термін виготовлення залежить від матеріалів які використовуються в процесі виробництва Ваших меблів. Якщо всі матеріали і комплектуючі для виготовлення меблів під замовлення є в наявності, то термін від 5 робочих днів. Якщо якийсь матеріал потрібно замовляти і чекати його потрібно 3 тижні, то термін виготовлення меблів в цьому випадку складає 3 тижні+ час на його вживання в процес виробництва (від одного дня). По готовності заказу із замовником обговорюється час і місце монтажу меблів.

5.     Монтаж. Час монтажу безпосередньо залежить від складності самої конструкції, від наявності дефектів приміщення ( нерівності підлоги, стелі  і так далі). Після закінчення монтажу підписується накладна і акт виконаних робіт, здійснюється доплата суми за договором. 

    Якщо у Вас є готовий проект меблів або будь-який ескіз з точними або зразковими розмірами,

    можете прислати нам його для  розрахунку вартості на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   Замір кімнати для проектування меблів. Вислухавши всі побажання замовника складається

   ескіз майбутніх меблів.

Комп'ютерний дизайн-проект меблів. Вибір кольорів та матеріалів для виготовлення меблів. Остаточне узгодження дизайн-проекту меблів та матеріалів з замовником. Після цього починається сам процес виготовлення меблів.

  Кінцевий результат . Дизайнерські меблі під замовлення.

  

  

Яндекс.Метрика